איפה לומדים עיצוב גרפי – ללמוד להיות מעצבים גרפיים

איפה לומדים עיצוב גרפי בישראל? איפה כדאי ללמוד את תחום הגרפיקה הממוחשבת? בכתבה הבאה הבאנו לכם פרטים למה מומלץ היום ללמוד את תחום עיצוב גרפי וכיצד הביקוש הוא גדול מאוד. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר לאיזה תחום אתם הולכים ומה מעצבים גרפיים גרפיקאים עושים במקומות עבודה,  מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתחום זה מקצוע מכניס עם אפשרויות קידום לעבודה בחברות הייטק או משרדי הפרסום. נוכל להגיד לכם שאם יש לכם ראש עצמאי תוכלו לפתח לכם עסק פרטי מהבית.

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת בישראל. תוכלו ללמוד את התחום הזה גם אונליין מהבית דרך למידה פרטית ואישית. במכללה הבאה תוכלו לראות שסטודנטים לומדים דרך תוכנת שיתוף מסכים. המורה צופה במסך של הסטודנט ומסביר לו אחד על אחד איך לעצב את בתוכנות הגרפיקה, המורה יכול להזיז את העכבר ולשוחח עם הסטודנט דרך מיקרופון ואוזניות. שיטת לימודים מומלצת מאוד כי היא מאפשרת לסטודנטים לשמור על שגרת חיים רגילה ולא לבזבז זמן על נסיעות וכסף מיותר.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בעיצוב גרפי תלמדו קצת לחשוב יצירתי ולעזור ללקוחות לשווק ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם את העסקים שלהם. תלמדו כיצד לבנות מודעות דרך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי בתוכנות של חברת אדובי. תלמדו מהי קומפוזיציה גרפית וכיצד להעביר את המסר לגולשים כדי להגביר את התנועה והשיווק של אותה חברה. למעצבים גרפים יש אחריות מאוד גדולה כלפי בעלי העסק כי הם אלה שקובעים איזה צבעים להשתמש. כולנו יודעים של צבעים יש משמעות מאוד גדולה כי צבעים משפיעים על אנשים. תלמדו כיצד לסדר את האלמנטים הגיאומטריים תוך שילוב של תמונות בתוכנות.

התוכנות בלימודי עיצוב גרפי

בלימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב תלמדו על התוכנות המקובלות ביותר בתעשייה של חברת אדובי. תלמדו כיצד פוטושופ יכולה לעזור ביצירת מניפולציות על תמונות והעברת דרמטיות להכנת מודעות שיווקיות. באילוסטרייטור תלמדו כיצד להכין לוגו עם מיתוג לעסקים. Indesign תלמדו כיצד להכין חוברות ואינפוגרפיקה לחברות הייטק. כל התוכנות הללו אתם צריכים לשלוט בהם ברמה מאוד גבוהה ולהכין את תיק העבודות שלכם על כך נרחיב.

תיק עבודות בעיצוב גרפי נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו להשיג בסוף הלימודים.

ללא תיק עבודות לא תוכל להתקבל בתעשייה ולהתחיל לעבוד זה לא משנה איזה תעודה יש לכם גם אם סיימתם לימודי תואר בעיצוב גרפי מה שרוצים לראות בתעשייה זה תכלס איך אתם יכולים לעזור לעסקים לעצב אתר אינטרנט או לשווק אותם ברשתות החברתיות. אם תיק העבודות שלכם לא יהיה מקצועי לא תוכלו להתחיל לעבוד ולהתפרנס מתחום זה. בלימודים עליך לתת דגיש לכל אורך הקורס שתיק ההעבודות שלכם יכיל מאות עבודות שונות החל מהכנת לוגואים, עבודות שיווק, עיצוב אפליקציות ואתרי אינטרנט. על המורים שלכם לכוון אתכם כיצד למצוא עבודה ומה הכי נכון להציג בתיק העבודות.