גרפיקאים קורסים כתבה מדהימה על עיצוב וגרפיקה ממוחשבת לימודים

מחפשים קורסים בגרפיקה ממוחשבת לעבודה בעולם האינטרנט או בתי דפוס? רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים במשרדי פרסום אינטרנט? במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שיסבירו לכם כיצד מעצבים עיתון או ספר. הסרטונים בעמוד זה מאתר היוטיוב ויסבירו לכם כיצד מעצבים גרפיים חושבים בצורה מניפולטיבית בשימוש תוכנות גרפיקה. השיעורים עם הסברים בשפה העברית שמתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.

קורסים בגרפיקה ממוחשבת מה הם כוללים?

כדי להיות גרפיקאי ומעצב מקצועי תצטרכו ללמוד את השפה המקצועית המקובלת כיום בתעשיית עיצוב גרפי ב-2020. תלמדו את חוקי אתר האינטרנט וכיצד מעצב גרפיקה להדפסה להכנה של כריכה או כל  עיצוב גרפי אחר. כיום שרשתות החברתיות מלאות בפרסומות מעצבים גרפיים הם אלה שאחראים לכך. עסקים וחברות לא יכולים בלי מעצבים גרפיים כי הם אלה שקובעים את יחסי הציבור בין הלקוחות למעסיקים. לכל אורך הקורס תלמדו את השפה העיצובית תוך מתן דגש  לקומפוזיציה תורת הצבעים. תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי לתיק עבודות  תנאי קבלה לעבודה בעיצוב גרפי.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

את כל חוק העיצוב הגרפי תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. תלמדו כיצד לבצע הדפסה נכונה באמצעות פוטושופ ואילוסטרייטור או להכין עיצוב של ספר בתוכנת אינדיזיין. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי-בית תרגילים כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה כיצד עובדת הוצאה לאור או איך לעצב אתר אינטרנט בצורה מקצועית. שיעורי הבית  תרגילים הם כדי לבנות איתכם תיק עבודות מקצועי כי אך ורק זה יפתח לכם דלתות התעסוקה.

אפשרויות העבודה לאחר סיום הלימודים

בוגרי מסלול לימודי קורס גרפיקה יכולים לעבוד בעולם הדפוס הוצאות לאור, משרדי פרסום אינטרנט, חברות אתרי אינטרנט, חברות הייטק ועוד אינספור מקומות שצריכים מעצבים גרפיים. המצב הוא מאוד שונה היום כי יש למעצבים גרפיים יותר אפשרויות לעבודה לעומת העבר. מהפכת עולם האינטרנט יצר משרות רבות ולכן יש מחסור בגרפיקאים. מרבית הסטודנטים כבר בתקופת הלימודים מתחילים לעבוד בתחום זה ומחפשים מקומות כדי להשתלב בהם.

הביקוש

הביקוש יצר שכר גבוה מאוד בעולם הדפוס והאינטרנט הגרפיקאים יכולים להתחיל עם שכר של 15 אלף שח. מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד מהבית לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם להדפסה וגם לאתר האינטרנט.

לימודים

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד דרך מכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת או דרך לימודים מקוונים אונליין לימודי תעודה בתיק עבודות. תוכלו בעמוד זה ליצור קשר עם בית הספר ותקבלו פרטים איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית אחד על אחד. לימודים מקוונים מתבצעים דרך תוכנה שמחברת בין המסך של המורה למסך של הסטודנט. לימודים נעשים בצורה של שיעורים פרטיים והשיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות. נוכל להגיד לכם שלימודים בצורה פרטית  אישית  יאפשרו לכם להגיע למקומות מאוד גבוהים לעומת לימודים בקבוצה בלימודים אישיים היחס ותשומת הלב מופנה רק לסטודנטים מה שמאפשר התרכזות מלאה בתיק העבודות. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.