כמה עולה קורס עיצוב גרפי – מחירון לימודי עיצוב גרפי

אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש שיאפשר לכם פרנסה ואפשרויות קידום אדירות עיצוב גרפי  בהחלט בשבילכם,  זה לא משנה באיזה שלב אתם בחיים ואם אתם רוצים הסבה מקצועית לאחר עשרות שנות עבודה,  עיצוב גרפי הוא תחום שכל הזמן אפשר ללמוד אותו. בכתבה הבאה נסביר לכם כמה יעלה לכם להיות מעצבים גרפיים ומה צריך לעשות כדי להתחיל לעבוד בתחום זה. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעורי יוטיוב חינם שמסבירים מה זה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום.

מה לומדים כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי?

כדי להיות מעצבים גרפיים עליכם ללמוד להבין את העסקים בצורה קונספטואלית רחבה מאוד, לכל עסק יש מטרה פרסומית ולכן המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את כיצד השפה החזותית הולכת להיות. תלמדו מהי תורת הצבעים וכיצד צבעים משפיעים על אנשים בקבלת החלטות. מיתוג ויצירת קונספט הוא נושא בלתי נפרד להצלחה שלכם בלימודים. תלמדו לחשוב בצורה רחבה וככל שתלמדו את התחום היצירתיות והכישרון יתפתח לאט לאט. מעצבים גרפיים עובדים בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי על כך תקראו בהמשך.

התוכנות של חברת אדובי בשימוש גרפיקאים.

היום כדי לעסוק בתחום זה צריך לדעת לעבוד על התוכנות הפופולריות שאיתם עובדים מעצבים וגרפיקאים. התוכנות  אילוסטרייטור, פוטושופ ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר והשילוב של כולם ביחד מאפשר למעצבים להכין מודעות שיווקיות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, עיצוב לאתרי אינטרנט ואפליקציות ועוד אינספור תחומים שעולם הפרסום וההיי-טק צריך. ככל שתיק עבודות שלכם בסיום הלימודים יהיה משכנע וקוסם תוכלו להתחבר לעבודה במהירות.

כמה עולה קורס עיצוב גרפי?

מכללות לעיצוב גרפי ובתי-הספר לגרפיקה ברוב המקומות מחייבים אתכם גם ללימודי עיצוב גרפי ובניית אתרים. ישנם בתי ספר שמתחילים ממסלול מעצבים גרפיים תחילה ועלות הקורס יכולה להיות 7500 שח עד 30 אלף שח תלוי במיקום של הבית-ספר ואיפה אתם בוחרים ללמוד, לרוב במרכז הארץ בתל אביב המחירים גבוהים יותר כי יש ביקוש גבוה.

ללמוד את התחום אונליין באינטרנט איך זה קורה?

לא יודעים איך למצוא זמן ללכת ללמוד את התחום עיצוב גרפי? יש לכם עבודה עד שעות מאוחרות? עסוקים עם ילדים ושגרת החיים? תוכלו ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורי גרפיקה אחד על אחד. באתר הבא תוכלו לראות איך אפשר ללמוד את התחום הזה אונליין לימודי תעודה דרך תוכנה שמחברת בין המסך של הסטודנט למסך של המורה. המורה יושב עם הסטודנט אונליין כל אחד מעבר לקו. המורה יכול להזיז את העכבר של הסטודנט ולהסביר לו בצורה רחבה איך להכין גרפיקה ממוחשבת בצורה מקצועית. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח לכם את החשיבה היצירתית והכישרון.

בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשיית ההייטק ומשרדי הפרסום והשכר מתחיל ב 15 אלף שח נטו לבוגרים ללא ניסיון. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בשיטה עצמאית מהבית כדי לספק שירותי גרפיקה ועיצוב הלקוחות בצורה פרטית. לסיכום מה שחשוב בתחום הזה זה לא התעודה והתארים אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם. כל מה שיבקשו ממכם בסיום הלימודים זה קישור כדי לראות את כל העבודות שלכם באתר אינטרנט או באתר פייסבוק רק אם תיק העבודות שלך מדבר על רלוונטיות ויתאים למה שקורה היום תוכלו להתקבל למקומות עבודה או לעבוד עם לקוחות בצורה פרטית.