ללמוד הייטק  – לימודי הייטק לעבודה

רוצים לעבוד בעולם ההייטק? איזה מקצועות מבוקשים כיום בתעשייה הישראלית? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם הפרסום וקידום עסקים. נוכל להגיד לך שחברות הייטק  שמעסיקות אינספור מעצבים גרפיים שעובדים עם מתכנתים.

מה מעצבים גרפיים עושים עם מתכנתים?

מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים כי הם לא למדו את התחום הזה במדעי המחשב. מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים איך האפליקציה הולכת להיות או המוצר שחברות הייטק מפתחות. לכל אורך העבודה בחברת היי-טק המעצבים הם אלה שקובעים את השפה הויזואלית תוך שימוש בכלים חדשים שמקובלים כיום ב-2020. חברות הייטק רוצות חדשנות ולמכור את המוצרים שלהם לכן מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את העיצוב בצורה ממותגת ונכונה.

מה לומדים בעיצוב גרפי שקשור לעולם ההייטק?

תחילה מעצבים גרפיים לומדים מסלול של שנה וחצי שכולל את עולם העיצוב הגרפי ובניית אתרי אינטרנט ואפליקציות, לכל אורך הלימודים הם לומדים את השפה העיצובית תוך שימוש בטכניקות המקובלות כיום בעולם. תלמידו מהי קומפוזיציה גרפית מול שימוש בטיפוגרפיה   ועוד אינספור נושאים שקשורים לעולם העיצוב הגרפי. לאחר סיום הלימודים תלמדו לעבוד על מערכות בניית אתרים בקוד פתוח ועיצוב אפליקציות וחוויית משתמש.

תיק עבודות ותנאי הקבלה

כדי לעבוד בחברות היי-טק זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או איפה למדתם מה שחברות הייטק רוצים לראות זה אך ורק  חדשנות ועיצוב. יבדקו  כיצד תיק העבודות שלכם נראה ואם הוא מדבר על הרלוונטיות וטרנדים חדשים בעולם התקשורת השיווקית תוכלו בהחלט להתקבל למקומות עבודה, יבדקו כיצד אפליקציות במדיה נראות תוך שימוש בגרפיקה ומולטימדיה בתיק עבודות. שכר מעצבים גרפיים בעולם ההייטק ללא ניסיון.

הביקוש

בגלל הביקוש בעולם הפרסום למעצבים גרפים גרפיקאים שכר מעצבים מתחיל ב 17 אלף שח נטו ללא ניסיון. הסיבה לשכר הגבוה הוא בגלל שעולם הדפוס עדיין משתמש במעצבים גרפיים שייתנו שירותי גרפיקה לענף הדפוס והוצאות לאור. אפשרויות העבודה רק גדלו למעצבים גרפים ולכן השכר ובהתאם. נוכל לראות בשנים הבאות את ההתפתחות האדירה שהטכנולוגיה  לא הולכת לעצור והביקוש למעצבים גרפים רק ילך ויגדל. מרבית הבוגרים במסלול זה עובדים כפרילנסר מקצועיים ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום גם לענף ההייטק וגם לענף הדפוס.

לימודים

כדי ללמוד את מקצוע הייטק עליכם ללמוד במכללות עיצוב גרפי או בתי ספר להייטק. תחום ההייטק  רחב מאוד ולכן אפשר ללמוד את התחום הזה גם דרך מערכת למידה מקוונת אונליין מהבית. בית הספר ללימודי מקצועות הייטק ועיצוב מספק מערכת למידה מקוונת שמאפשר לסטודנט ללמוד את התחום הזה אחד על אחד בהוראה פרטית אישית דרך המחשב לימודי תעודה ותיק עבודות. דרך תוכנת החיבור המורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט ולהסביר לו איך לעצב גרפיקה בצורה פרטית ואישית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשר שיעור פרטי לכל דבר. שיעור  פרטי עיצוב גרפי בתחום ההיי-טק בצורה פרטית ואישית מאפשר לסטודנט לקבל את כל תשומת הלב היחס האישי לתיק עבודות.

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ומטלות כדי לפתח לסטודנט את החשיבה היצירתית בעבודה מהירה בתוכנות. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ולשוחח עם יועץ לימודים איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית. יועץ הלימודים יסביר  לכם בהרחבה ויחשפו אותכם לקבוצה אדירה בפייסבוק בה תוכלו למצוא עבודה כבר בתקופת הלימודים. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בעמוד זה במערכות בניית אתרים וכיצד מעצבים גרפיקאים אפליקציות מול חוויית משתמש נכונה.