מה זה עיצוב גרפי – דוגמאות והסברים

אם אתם רוצים לדעת מה זה עיצוב גרפי בהחלט תמצאו בכתבה הזאת תוכן מעניין שיסביר לך  מה מעצבים גרפיים עושים בבתי דפוס ומשרד הפרסום.   במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים שיסביר לכם כיצד לעבוד על התוכנות הגרפיות. הסרטונים בשפה העברית דרך אתר יוטיוב נעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים מעולם העסקים. אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט בכתבה הזאת תראו תוכן  מעניין וכובש.

עיצוב גרפי מה זה.

היום לא נוכל להתעלם מכך שהרשתות החברתיות עם אינספור באנרים ופרסומות. עיצוב גרפי זה שילוב של אלמנטים ויזואלים באמצעות תוכנות גרפיקה כדי לקדם ולעשות יחסי ציבור למותגים. הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם מלאות באין-ספור מודעות שנעשו על ידי מעצבים   כדי לקדם עסקים . במודעות תוכלו לראות אלמנטים ויזואלים או שימוש בתמונות כדי למכור יותר.

במסלול לימודי עיצוב גרפי מה לומדים?

בלימוד עיצוב גרפי תלמדו  לחשוב כמעצבים וגרפיקאים לעבודה במשרדי פרסום לחברות היי-טק. תלמדו את השפה העיצובית וכיצד לעשות יחסי ציבור באמצעות אלמנטים ויזואלים בשימוש תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. תלמדו מהי תורת הצבעים וכיצד להכין מודעות על ידי שימוש בקופונים בצורה נכונה.   מהי תקשורת שיווקית וכיצד אפשר על ידי גרפיקה לקדם עסקים.

התוכנות הגרפיקה של  חברת אדובי.

התוכנות הגרפיות איתם מעצבים גרפיים יעבדו לכל אורך הלימודים. התוכנות   photoshop cc אילוסטרייטור, indesign,   במהלך הלימודים תלמדו כיצד לייצר גרפיקה פרסומית בתוכנת הפוטושופ בשימוש של תמונות.

בתוכנת אילוסטרייטור תלמדו כיצד להכין לוגואים ולבצע גרפיקות עם צורות וקווים. בתוכנת אינדיזיין תעבדו בשיתוף פעולה מלא עם סופרים ותקבלו כמויות טקסט  רבות כדי לעצב  ספר או חוברת שיווקית.

לכל אורך לימודים והקריירה גרפית של המעצבים תלמדו כיצד לשלב בין תוכנות הגרפיקה. לפעמים תתחילו לבצע עבודה בתוכנת הפוטושופ ולאחר מכן להמשיך את העבודה בתוכנת אילוסטרייטור. התוכנות הגרפיות  בשפה האנגלית ולכן צריך להגיע עם רקע בסיסי בשפה האנגלית כדי לדעת איך לתפעל את התוכנות.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

תחום עיצוב גרפי לומדים במכללות עיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת. יש לכם גם את האפשרות ללמוד בצורה מקוונת דרך מערכת למידה אונליין. בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב הייטק אונליין מאפשר לסטודנטים ללמוד כל זה אחד על אחד בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה ממוחשבת. באמצעות מערכת הלמידה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את  עכבר  תוך הסברים איך לעצב גרפיקה. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לעצב אתר אינטרנט בצורה מקצועית תוך התאמה לחוק התקשורת השיווקית.

מה חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה?

כדי לעבוד בחברות הייטק ומשרדי פרסום מה שחשוב הוא תיק עבודות. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם איפה סיימתם לימודים מה שרוצים לראות כיצד מעבירים טרנדים חדשים בעולם התקשורת השיווקית. ככל שתיק עבודות שלך מדבר על חוקים  והתאמה למה שקורה בעולם גרפיקה ממוחשבת תוכלו להשתלב במהירות לשוק העבודה. מרבית בוגרי עיצוב גרפי עובדים בתחום זה מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום גם לחברות היי-טק וגם לדפוס והוצאה לאור. הביקוש הוא עצום ולכן בוגרי מסלול לימודים זה ללא ניסיון יכולים להתחיל להרוויח בחברות הייטק משכורות עתק.

במידה ואתם רוצים ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית בצורה פרטית לאישית תוכלו להשאיר בטופס צור קשר בעמוד זה פרטים. נציג הלימודים ישוחח אתכם ויסביר לכם כיצד ללמוד את התחום הזה לתעודת גמר מקצועית בעיצוב גרפי תיק עבודות. עד אז אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מכל הסרטונים מתוך מגמת עיצוב תקשורת חזותית אונליין. צפייה נעימה.