מעצבים גרפיים קורסים – קורסים עיצוב וגרפיקה

מחפשים קורסים בעיצוב גרפי? רוצים לעבוד בתעשיית ההיי-טק ולא יודעים איך להתחיל? בכתבה זו תמצאו הסברים מעמיקים מה מעצבים גרפיים עושים במקומות העבודה והשכר בתחום. הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים שמסבירים כיצד מעצבים גרפיים חושבים בצורה רחבה כדי לבצע מניפולציות בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית. בתחום עיצוב גרפי יש אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים ועל כך נרחיב בפסקאות הבאות.

במה מעצבים גרפיים עובדים לאחר סיום הלימודים?

מעצבים גרפיים עובדים במשרדי פרסום ומכינים מודעות ופרסומות שיהיו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בין היתר מעצבים גרפיים עובדים בעולם הדפוס ומכינים שלטים או מדבקות לקידום יחסי ציבור לעסקים שונים. היום מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים את השפה העיצובית ועסקים לא יכולים להתקיים ללא פרסומות או מודעות שמעצבים גרפים מכינים. הביקוש העצום כי כיום יש אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים בגלל עולם האינטרנט שפתח אפשרויות נוספות לעסקים לפרסם באפליקציות או באתר האינטרנט. מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בחברות הייטק מה שיצר מקפצת שכר אדירה לבוגרים מסלול לימודים זה.

מה מעצבים גרפיים לומדים?

מעצבים גרפיים לומדים איך לחשוב בשימוש השפה העיצובית תוך מתן דגש לטרנדים המקובלים כיום בתקשורת שיווקית. מעצבים גרפיים עובדים עם תוכנות גרפיות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. בכל תוכנה גרפית מבצעים הגרפיקאים טכניקות שונות לקידום מכירות ושיווק עסקים על ידי פרסום מוצרים עם צבעים נכונים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שיאפשר לך להשתלב בתעשייה לאחר סיום לימודים. חברות הייטק ומשרדי פרסום לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם מה שהם רוצים לראות זה תכלס מה אתם יכולים לעשות דרך עיצובים ומניפולציות עם אלמנטים ויזואלים   בתוכנות הגרפיקה. אם תיק עבודות שלכם מדבר על הטרנדים החדשים תוכלו להשתלב בעבודה במהירות.

מהם מעצבים גרפיים עושים בחברות היי-טק?

מעצב גרפיקה בוגרי לימוד  זה עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב ויזואלי של מוצרים שחברות הייטק מפתחות. שכר בוגרי לימודי עיצוב גרפי לאחר סיום הלימודים ללא ניסיון בחברות הייטק יכול להיות להתחיל ב 17 אלף שח נטו. מרבית בוגרי מסלול לימודים זה מעדיפים לעבוד מהבית כדי לתת שירותי קידום ויחסי ציבור לעסקים בצורה פרטית ואישית. הביקוש הוא עצום ולכן מעצבים גרפיים מעדיפים לתת שירותי גרפיקה גם להדפסה והוצאות לאור וגם לחברות היי-טק כדי להגביר את הרווח.

איפה לומדים מעצבים גרפיים?

מעצבים גרפיים לומדים באזור המרכז ירושלים, חיפה, תל אביב ועוד. במידה ואתם גרים רחוק ממוסדות הלימוד אלו תוכלו ללמוד דרך מערכת למידה מקוונת. בית הספר ללימודי מקצועות ההייטק ועיצוב גרפי אונליין מספק מערכת הלמידה המקוונת שמאפשר ללמוד בצורה פרטית ואישית וכל זה מהבית. דרך מערכת לימודים זו המורה יכול לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שיש לסטודנט במחשב ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות. הלימודים לימודי תעודה במתכונת של שיעורים פרטיים בגרפיקה אחד על אחד בתיק עבודות.

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה בישראל וכל זה מהבית. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד  בעמוד זה שנעשו בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור כדי להסביר לכם מהם מניפולציות גרפיות וכיצד מעצבים מכינים על ידי שימוש בפקודות מאוד פשוטות עיצובים גרפיים מרהיבים.