קורס הייטק אונליין – ללמוד לעבוד בהייטק

כולנו יודעים מה קורה כיום בעולם ההייטק והביקוש למעצבים ולעובדים הוא רק גודל ככל שהטכנולוגיה מתקדמת מאוד. בעולם  הייטק השכר הוא עצום כי אין מספיק כוח אדם שייתן שירותי תכנות ועיצוב לתחום זה.  משכורות  התחלתית גבוהה מאוד ובוגרי לימודים יכולים להתחיל עם שכר של 20000 שח נטו.  בכתבה הבאה נדבר על עולם העיצוב הגרפי והקשר שלו לתחום ההייטק. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר שנעשו ביוטיוב כדי להסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בשיתוף פעולה המתכנתים.

מעצבים גרפיים בעולם ההייטק.

בוגרי לימודי מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים כי מתכנתים הם לא מעצבים ולא יודעים את עולם העיצוב הם לא למדו את זה במדעי המחשב. בענף ההיי-טק מפתחים מוצרים שונים ולכן המעצבים הגרפיים הם אלה שצריכים לקרוא את השפה הויזואלית איך המוצר הולך להיראות בסוף. בחברות הייטק מפתחים מערכות תוכנות שונות ולכן המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים כיצד האלמנטים הויזואלים יהיו ואיך חוויית המשתמש הולכת להיות. תחילה המעצבים הם צריכים ללמוד את מסלול מעצבים גרפיים ורק לאחר מכן אפשר להמשיך לעולם בניית האתרים.

איך לומדים דרך האינטרנט אונליין את מקצועות ההייטק?

בתחום ההיי-טק אפשר ללמוד דרך בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב וההייטק אונליין. בית ספר מספק תוכנה שמחברת בין מחשבים ומאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יכול לצפות במסך ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לעבוד על מערכות ופיתוח אתרים. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות או דרך טלפון. לכל אורך השיעור הסטודנט מקבל הסברים   איך לעצב אפליקציה או אתר אינטרנט ואם יש נושא לא ברור המורה יחזור שוב על החומר עד שהסטודנט יבין את כל החומר במלואו. הלימודים נעשים במתכונת פרטית אישית ללימודי הייטק אחד על אחד. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לאפשר לסטודנט לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה בעיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות. בלמידה אישית ופרטית כל היחס מפנה לסטודנט מה שמאפשר תיק עבודות מקצועי.

תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים ונציג הלימודים יסבירו לכם בהרחבה כיצד לומדים את התחום המבוקש ביותר בעולם האינטרנט עיצוב גרפי וחווית משתמש.

אפשרויות העבודה.

לאחר סיום לימודי מסלול תקשורת חזותית  או עיצוב גרפי ובניית אתרים בוגרי מסלול זה יכולים לעבוד בחברות הייטק או משרדי פרסום ותקשורת שיווקית. מרבית הבוגרים במסלול לימודים זה עובדים מהבית אונליין ונותנים שירותי גרפיקה וקידום יחסי ציבור לעסקים בצורה פרטית. בתחום זה מעצבים גרפיים בוגרי מסלול תקשורת חזותית מפתחים אתר אינטרנט ואפליקציות ודואגים לכל מערך השיווק שעסקים חדשים או קיימים צריכים. מה שחשוב בתחום זה זה לא התעודות שתקבלו מבתי הספר אלא אך ורק תיק עבודות. חברות הייטק לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם או אם עשיתם תואר או לא מה שיבקשו לפני שהזמינו אתכם לראיון עבודה זה לראות דוגמאות ועיצובים שתשלחו בצורה של קישור דרך אתר אינטרנט. אם העבודות שלכם מדברים על חדשנות מול הטרנדים שקורים היום ב 2020 יזמינו אתכם לראיון עבודה. תחום ההייטק והעיצוב הגרפי הולך להתפתח בשנים הקרובות מה שיגרום לביקוש אדיר למעצבים.