קורס עיצוב גרפי באינטרנט – ללמוד עיצוב וגרפיקה ממוחשבת במחשב אונליין

רוצה ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט אונליין ולא יודעים איך להתחיל? אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי או לשלב לימודים ועבודה? אם העבודה היא דרך המחשב הזה למה לא ללמוד דרך האינטרנט  ודרך המחשב? הכנו לכם בעמוד  אינספור שיעורי הסבר מה מעצבים גרפים עושים במקומות עבודה וכיצד הם משווקים עסקים דרך מודעות שרצות ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום זה.

תקשורת שיווקית והקשר לעולם העיצוב הגרפי.

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לבצע תקשורת בין הלקוחות לחברות המותגים. תלמדו כיצד להכין פרסומות שיבצעו מסר שיווקי תוך שימוש בשפה העיצובית בלימודי עיצוב גרפי. תלמדו כיצד לחשוב יצירתי ותפתחו את הכישרון העיצובי לכל אורך הלימודים. תעבדו בתוכנות של חברת אדובי ותכינו תיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה.

איך לומדים מהבית?

בתי ספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין מספק לסטודנט תוכנה מקוונת לימוד אחד על אחד. באמצעות תוכנת החיבור המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך לעבוד בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת.

מה קורה במהלך השיעור?

במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר במסך של הסטודנט ויסביר לו מהלכים שונים בעולם העיצוב. אם במהלך השיעור יש נושא שהוא לא ברור הסטודנט יקבל הסבר חוזר עד שיבין את כל החומר במלואו. בלימודים פרטיים במתכונת של שיעורי גרפיקה ועיצוב אחד על אחד הסטודנט מקבל את כל תשומת הלב היחס האישי כך שאין לחץ כיתתי ותיק העבודות  הדבר החשוב ביותר כדי להצליח בקורס. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית תרגילים כדי לאפשר לסטודנט לחזור על הפקודות והתוכנות הגרפיקה לעבודה מהירה לפיתוח היצירתיות.

קידום עסקים ועבודה בהייטק.

היום מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית העיצוב וההיי-טק יחדיו כי יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. מעצבים גרפיים הם אלה שעובדים עבור מתכנתים וקובעים את השפה העיצובית לפיתוח מוצרים שחברות הייטק מפתחות. מתכנתים שעובדים בחברות הייטק הם לא מעצבים גרפיים הם רק יודעים לעבוד ולפתח תוכנות ומוצרים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את הפיתוח והראיה העיצובית למוצרים שחברות הייטק מפתחות.

עבודה בהייטק

תעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים ותקבעו את השפה העיצובית תוך מתן דגש לחוקים והטרנדים שמקובלים כיום בתעשייה. מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים מהבית ונותנים שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים וכל זה בצורה פרטית ואישית כפרילנסרים. שכר בוגרי מעצבים גרפיים בחברות הייטק מתחיל ב 17 אלף שח ובמשרדי פרסום כ-12 אלף שח. תוכלו לראות בפייסבוק אינספור קבוצות שמפרסמות מודעות דרושים ועל כך תוכלו לשוחח עם נציג הלימודים.

יצירת קשר

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח כדי לקבל הסברים איך אפשר ללמוד מהבית  ללימודי תעודה ותיק עבודות עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם כדי להסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. נוכל להגיד לכם שמי שאוהב את עולם הפרסום באינטרנט בהחלט ימצא בתחום זה מקצוע שמאפשר התקדמות והתפתחות. בשנים הבאות הביקוש למעצבים גרפים רק ילך ויגדל כי האפליקציות והאינטרנט מאפשרות  לעסקים לפרסם באינספור פלטפורמות ולא רק ברשתות החברתיות.