קורס עיצוב גרפי בחיפה – לימודים גרפיקה

כיום בעולם הטכנולוגי אנו מוצפים סביבנו בפרסומות, שלטי חוצות פליירים ועוד גרפיקות שונות אשר עוצבו בידי מעצבים גרפיים. אם אתם אוהבים עיצוב ודאי לא פעם שאלתם את עצמכם איך יצרו את את העיצובים המיוחדים? ואיך מעצבים גרפיים חושבים? התשובה לכך פשוטה מאוד, מעצבים גרפיים משתמשים בשני דברים: 1. מחשבה יצירתית וחוקי העיצוב 2. תוכנות לעיצוב גרפי שהן כלי העבודה של המעצב. באתר הבא תוכלו ליהנות מלימודים מהבית בקורס עיצוב גרפי בחיפה אונליין מהבית תוכלו ללמוד את שני הדברים האלו. מאמר זה יספר לכם מעט מהי שפה עיצובית ואילו מאפיינים יש לתוכנות המקצועיות בתחום אשר מאפשרות גרפיקה כל כך מיוחדת.

השפה העיצובית בלימודי עיצוב גרפי בחיפה

כל תחומי העיצוב מדברים באותה שפה, השפה בעיצובית. גם בלימודי קורס עיצוב גרפי בחיפה אונליין מהבית לומדים את אותה שפה. שפת העיצוב באה להעביר מסר. אין אנו מסתכלים כאן על יופי ויזואלי בלבד כי הרי היופי הוא בעיני המתבונן. המגמה כיום היא להסתכל על המסר אותו אנו רוצים להעביר. מעצבים גרפיים עוסקים בעיצוב מוצרים, אתרים ופרסומות אשר תפקידם לתפוס את עיני הלקוחות ובסופו של דבר לגרום להם לרכוש את השירות. סטודנטים בעיצוב גרפי לומדים לדוגמא את תורת הצבעים. תורת הצבעים מלמדת אילו מסרים מעביר כל צבע כאשר נשתמש בו בגרפיקות השונות. אין מדובר בהתאמת הצבעים אחד לשני. מדובר כאן ברגשות הלקוח ותת המודע שלו. כל צבע מעביר רגש אחר או מתאים לקהל יעד אחר. לכל צבע יש תפקיד המשדר אמינות או מקצועיות או דווקא ילדותיות. המעצב בגרפי אשר עוסק במיתוג עסקים, ינסה להיכנס לראשם של הלקוחות ולהבין מה הם היו רוצים מן המוצר. אם מדובר בהצגת ילדים, המעצב הגרפי ישתמש בצבעים אשר משדרים שמחה, כיף וילדותיות. צבעים אשר ילדים קטנים יכולים להתחבר אליהם, כאלו שימשכו את עינם. אותו דבר יקרה בעת בחירת צבע לחברה אשר רוצה לשדר אמינות, המעצב הגרפי יבחר בגווני הכחול אשר זה המסר המועבר מהם. גם שילוב צבעים בשפה עיצובית הוא חשוב, מעצבים ישלבו צבעים כאשר ירצו להעביר מספר מסרים באלמנט עיצובי אחד. לכן בלוגואים של חברות לעיתים תראו מספר צבעים ולא רק צבע אחד.

תוכנות מרכזיות בעיצוב גרפי

הדבר השני החשוב בעיצוב גרפי אחרי השפה העיצובית הוא התוכנות איתן עובד המעצב. תוכנות לעיצוב גרפי הן כלי העבודה של המעצב. בעזרתן יוכל להפוך את הייצוב למקצועי ואיכותי. הרשת ועולם האפליקציות מלאים במיני תוכנות לעיצוב, אך לרוב מדובר בתוכנות לחובבנים. אם אתם מעונינים בגרפיקה איכותית, כדאי שתפנו למעצב גרפי מקצועי. המעצב המקצועי אשר למד קורס עיצוב גרפי בחיפה אונליין מהבית יעבוד עם שלושת התוכנות העיקריות בתחום הלוא הן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין מבית היוצר של חברת אדובי.