קורס עיצוב גרפי בירושלים – לימודים הייטק גרפיקה ממוחשבת

עיצוב גרפי כיום הפך לאחד התחומים השווים ביותר ללימודים. זהו מקצוע מתקדם טכנולוגית, עם שכר נהדר ותמיד יש לו דרישה בשוק. העבודה בו אף פעם אינה משעממת. למעצב גרפי יש מספר אפשרויות תעסוקה מגוונות ולכן תמיד יוכל לעשות שינוי, להתמחות בעוד נדבך בתחום ולעסוק בו. אם חשקה נפשכם ללמוד קורס עיצוב גרפי בירושלים, אנו ממליצים לכם לעשות זאת אונליין מהבית בנוחות שלכם. מבלי לעמוד בפקקים או לבזבז זמן. כל מה שתצטרכו זה מחשב, אוזניות ושעה בשבוע על מנת ללמוד מקצוע נחשק שמתפתח כל הזמן. במאמר זה אנו ניתן לכם סקירה קצרה על המקצועות השונים הנכללים תחת תחום העיצוב הגרפי. תוכלו באתר הבא לראות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד

 

אילו תחומים לומדים בעיצוב גרפי בירושלים?

מעצב גרפי מתחיל- לרוב מעצבים גרפיים בתחילת דרכם ינסו להתקבל למשרדי פרסום או בתי דפוס. במקומות אלו בהחלט ניתן לקבל ניסיון רב. במשרדי הפרסום תרכשו ניסיון על קהלי יעד, מיתוג עסקים, יצירת לוגו, באנרים לאינטרנט, שלטי חוצות ועוד הרבה ידע על פרסום ושיווק. בבתי הדפוס תלמדו את כל התורה של הדפסת גרפיקה. כאן מדובר על תורה שלמה שחשוב שמעצבים גרפיים יבינו בה לעומק. קורס עיצוב גרפי בירושלים אונליין מהבית בהחלט יוכל להכשיר אתכם לכך.

מעצב גרפי בתחום חווית משתמש UX- UI-

כאן מדובר על תחום חדשני ומרתק במיוחד. הוא חדש יחסית בכל הקשור לעיצוב גרפי. המעצב המתעסק בחווית משתמש ילמד איך לעצב מוצרים, תוכנות ואתרי אינטרנט כך שיהיו ידידותיים לקהל היעד. הוא יכנס לראשם של הלקוחות ויבין מה הם זקוקים שיהיה במוצר על מנת שהוא יהיה טוב. מדובר על תהליך מחשבתי רחב. לרוב מעצבים אלו יעבדו בצוות אשר תפקידו הוא לפתח מוצר.
מיתוג – מיתוג היא תורת עיצוב בתוך תחום השיווק והפרסום. על המעצב הגרפי להביא את הידע העיצובי שלו ובעזרתו לעצב את המוצר כך שקהל היעד יתחבר בתת המודע שלו לעסק דרך הצבעים והאלמנטים שבחר המעצב. המעצב הגרפי יצור גרפיקה אשר תעביר את המסר הנכון על העסק. במיתוג עסקים יוצרים לוגו, סלוגן, פוסטרים, פליירים וכל מה שיכול למתג את העסק ולעלות לו את איכות וכמות המכירות.
איור- תחום אומנותי במיוחד המתאים למעצבים שמעוניינים לצייר בגרפיקה ממוחשבת. הם אלו שיוצרים תמונות בספרי ילדים, לוחות שנה, עיתונים ועלונים. זהו תחום לאמנים מבניכם, אלו שיש להם אהבה לתחום הציור.

תחומים המשתלבים בהייטק-

תחומי הקריאטיב בהן המעצבים ינהלו צוות ויקבלו יחד איתם את ההחלטות על הצבעים והאלמנטים השונים בפיתוח מוצר. תחומים נוספים הם עיצוב אתרי אינטרנט. עולם האינטרנט ואתרי האינטרנט הולך וגדל. כל עסק היום חייב שיהיה לו אתר וכדאי שהוא יהיה מעוצב באופן חדשני ומתוחכם. המעצבים הגרפיים חושבים על הקונספט הנכון עבור האתר ומעצבים אותו כך שימשוך גולשים.